Renaissance Polat Istanbul Hotel

Otel Özellikleri

Renaissance Polat İstanbul Hotel, avantajlı konumu (Havaalanına 4 km, şehir merkezine 18 km), konforu ve her türlü davet ve organizasyon için uygun mekanları ile hem şehir-tatil turizmi hem de iş toplantıları açısından en ideal ortamı sunmaktadır. Bağlı bulunduğu Marriott International Oteller zincirinin en başarılı halkalarından biri olan otel, uluslararası kalite ve zengin ulusal özellikleriyle turizm sektöründe saygın bir marka olarak hizmet vermektedir.

Renaissance Polat İstanbul Hotel’in, çoğu deniz manzaralı 438 odasının yanı sıra, yeni hizmete açılan hepsi gün ışığı alan salonlardan oluşan Toplantı Merkezi, Akdeniz, Palandöken ve Balo Salonları ile 15 kişiden 1200 kişiye kadar davet, toplantı ve organizasyonlara ev sahipliği yapılabilmektedir. Her türlü teknolojik konforun yaşandığı toplantı salonlarının yanı sıra ofis rahatlığında kullanılan Business Center ise toplantılar süresince misafirlerin hizmetindedir.

Dünya mutfaklarından farklı örneklerin sergilendiği Daphne Restaurant & Grill, Marmara Balık, Polat Patisserie ve Bar Noblesse'de lezzet ve eğlenceyi bir arada sunulmaktadır.

Sağlıklı yaşam için kapılarını sadece otel misafirlerine değil İstanbullulara da açan Sport+, İstanbul'da beş yıldızlı oteller arasındaki en büyük açık ve kapalı yüzme havuzu, son teknolojiyle donatılmış Cardio ve Gym salonu, masaj odaları, hamam, sauna ve özel dersleri ile üyelerine ve otel misafirlerine hizmet veriyor.

Yukarı