Renaissance Polat Istanbul Hotel

Sertifikalı Ekibimiz

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için tüm bilgi ve deneyimimizle yanınızdayız. Renaissance Polat İstanbul Hotel olarak bağlı olduğumuz Marriott Grubu tarafından global standartlarda eğitim almış "Wedding Planner" sertifikalı uzman ekibimiz sizi hayalinizdeki düğüne kavuşturmak için var.

Teşekkür Mektupları

Semih O.

Otelinizde gerçekleştirdiğimiz düğün organizasyonumuz sırasında sizin ve ekibinizin gösterdiği güleryüzlü hizmet sayesinde yüzümüzün akıyla bir düğün gerçekleştirmiş olduk. Bu vesileyle size ve çalışma arkadaşlarınıza, mutfak brigadına ve özellikle de servis ekibinize teşekkürlerimi sunmak istedim. Servis ekibinizin olağanüstü çabası olmasaydı herhalde misafirlerimizden bu kadar iltifat alamazdık.


Gökhan S.

Ekibinize düğünümüz sonrasında bir teşekkür etmek istedik. Sayenizde düğünümüz çok güzel geçti. Siz operasyonu devraldıktan sonra gerçekten ikimize de büyük güven verdiniz ve çok güzel bir düğün oldu. Misafirlerimiz de aynı kanıda. Özellikle Topkapı Orkestrasından Elif Hanıma da tesekkurlerimizi iletin lütfen, bize çok moral ve enerji verdi düğün sürecinde.

Yukarı